NE YAPIYORUZ

                                                      

 

Mutfak & Banyo & Komple Ev Tadilat işlerinizde deneyimli ekip kadromuz ile size hizmet veriyoruz.

Önce sizi dinliyor, isteklerinizi ve beklentilerinizi anlıyoruz. Bu istekler doğrultusunda sizin için en uygun projeyi hazırlıyoruz.

A4 İç Mimarlık Ekibi ;

* Ücretsiz Keşif Hizmeti..

* Projelendirme ve Tasarım Hizmeti..

* Sabit Fiyat Garantisi..

* İç Mimar ve Deneyimli Uygulama Ekibi..

* Sözleşmeli ve Garantili İş Teslimi..

“ Mekanlarınıza değer katalım, yaşam alanlarınıza da konfor ve estetik kazandıralım.. “

Hizmetlerimiz ;

* Komple Ev  Tadilat, Yenileme, Dekorasyon

* Anahtar Teslim Ev Tadilatı

* Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu

* Mutfak Tadilatı ve Dekorasyonu

* Mutfak Dolap Tasarımları

* Banyo Dolap Tasarımları

* Giyinme odası, portmanto ve Gardrop

* Ahşap Ev Mobilyası

KOMPLE EV TADİLATI KAÇ GÜNDE TESLİM EDİLİR ?

Komple ev tadilat süresi yapılacak uygulamaların ve uygulamada kullanılacak mutfak, dolap, kapı, duşa kabin vb. malzemelerin üretim süreçlerine, evin boş veya oturulan eşyalı bir ev olmasına göre değişiklik gösterir.

3+1 yaklaşık 90 – 140 m2 büyüklükteki boş bir evin komple tadilat sonrası teslim süresi 20-25 gün dür. İçerisinde yaşanılan eşyalı bir evin tadilat sonrası teslim süresi de 30-35 gün dür.

KOMPLE EV TADİLATI NASIL YAPILMALIDIR ?

Ev dekorasyon uygulamaları bir bütün olarak düşünülmelidir. Bu dekorasyon uygulamasında öncelik elektrik, su, ısıtma tesisat tadilatlarının yapılmasıdır. Tesisat tadilatı sonrasında mümkün ise yapılacak tadilat uygulaması evin tüm bölümlerini kapsamalıdır.

Komple tadilat yapılması mümkün olmayan durumlarda ise yapılacak işlere göre bir öncelik sırası hazırlanmalıdır.

MUTFAK TADİLATINDA NELER YAPILIR ?

Mutfak tadilatında öncelikli olarak su yalıtım uygulamalarından başlanmalıdır. Mutfak  dolapları, mutfak tezgahı, tezgah arası seramik, evye, iç cephe boyası, tesisat ve zemin uygulamaları ile tadilat tamamlanmalıdır. Mutfak tadilat paket fiyatlarımız hakkında sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 BANYO TADİLATI NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Banyolar da mutfaklar gibi ıslak hacim alanlarından olduğu için öncelikle temiz ve pis su tesisatlarının kontrol edilmesi eski galvaniz tip tesisat alt yapısı var ise yeni pprc tesisat borusu ile yenilenmelidir. Banyo zemininde su yalıtım uygulaması yapılmalıdır.

Banyo dolapları, küvet, duşakabin, lavabo, ara musluklar, flex bağlantı elemanları vb. kontrolleri yapılmalı ve durumuna göre yenilenmelidir. Banyo tadilat paket fiyatlarımız hakkında sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

ELEKTRİK TESİSATINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

Komple ev tadilatlarında güvenlik açısından tüm Elektrik tesisatı prizler, anahtarlar, sigorta panosu yenilenmelidir. Sigorta panosunda yoksa elektrik Yangın rölesi mutlaka takılmalıdır. Telefon kablo tesisatlarının yenilenmesi de ses ve internet bağlantı kalitesi için önemlidir.

SU TESİSAT KAÇAK SORUNLARI NASIL ÖNLENİR ?

Komple ev tadilatı fiyatları Tadilat projesine uygun mutfak, banyo ve kalorifer tesisatları eğer eski galvaniz boru ile yapılmışsa mutlaka yeni standartlara uygun pprc boru ile  yenilenmelidir. Uygulama bitirilmeden önce sızıntılara karşı su kaçak testleri yapılmalıdır.

DUVAR BOYASINI NASIL SEÇERİM?

Komple tadilat yapılacak bir evde duvara uygun renkteki boyayı seçmek için öncelikle küçük bir alana uygulama yapılmalıdır.  Renklerin odaya ve kullanılacak mobilyalara olan uygunluğuna mutlaka bakılmalıdır. Duvardaki renkler güneş ışığı ve elektrik ışığı altında farklı renklerde görünür. Boya seçimi yapılırken bu durum da göz önüne alınmalıdır.

KARANLIK ODALAR İÇİN RENK SEÇİMİ NASIL YAPILIR ?

Eğer fazla ışık almayan bir odanız varsa ve odanın daha aydınlık gözükmesini istiyorsanız o halde kesinlikle açık renkler kullanmalısınız. Biraz coşku, sıcaklık ve şıklık katmak istiyorsanız, koyu fakat canlı renkleri de tercih edebileceğinizi unutmayın.

PENCERE BAKIMLARI NASIL YAPILIR ?

Komple ev tadilat larda eski ve yıpranmış  pencerelerin onarım  imkanı varsa onarılmalıdır. Pvc doğrama olan ancak eskimiş contalar, mekanizmalar  ısı yalıtımı için yenilenmelidir.

KOMPLE EV TADİLAT FİYATI NEDİR ?

Bursa ev tadilat fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Normal bir evin komple tadilat masrafı 15.000 - 30.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Ev tadilat fiyatı almak için size en yakın ekibimizden ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ İÇİN : 0.224.451 69 41